Latona Ltd SIA

Repatriācijas pakalpojumi

Rīga, Ģertrūdes iela 58
Nosūtīt tūlītēju paziņojumu

Jūs varat uzdot uzņēmumam jebkuru jautājumu un saņemt ātru atbildi!

Atstājiet savu atsauksmi, dalieties pieredzē

Apbedīšanas birojs "LATONA" jau no 1992 gada, sniedz pilnu apbedīšanas pakalpojumu klāstu. Esam viens no pirmajiem, privātajiem, apbedīšanas birojiem Rīgā un viens no vecākajiem ģimenes uzņēmumiem Latvijā.

Mūsu ilggadēja pieredze ļauj piedāvāt pilnu apbedīšanas pakalpojumu servisu – kārtojam miršanas dokumentus, nogādājam mirušo privātā morgā, apģērbjam un sakopjam aizgājēju. Birojā pieejams plašs, Latvijā ražotu zārku klāsts no priedes līdz pat ozolkoka zārkiem. Iespējams pasūtīt vainagu lentas ar uzrakstiem un tautiskās zārku segas.

Nodrošinām Mercedes Benz katafalku, transportu uz baznīcu, krematoriju vai kapsētu visā Latvijā. Saskaņojam ceremonijas laiku un norisi, arī kremāciju.

Mūsu pārliecība ir, ka ikviens aizgājējs ir jāpavada ar vislielāko cieņu un iejūtību ievērojot ģimeniskās un reliģiozās tradīcijas. Mūsu darbu raksturo individuāla pieeja un kvalitatīvs serviss, kas izkopts gadu gaitā. Mūsu speciālisti ir pieejami 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā; nepieciešamības gadījumā sniegsim Jums vajadzīgo atbalstu arī svētku dienās.

Preces

Mājaslapa:
http://www.latona-ltd.lv
E-pasts:
martins@latona.lv (Primārs)
Telefons
29234962 24 h (Primārs)
Partnership
Darba laiks
P
09:00 - 16:00
O
09:00 - 16:00
T
09:00 - 16:00
C
09:00 - 16:00
P
09:00 - 16:00
S
-
Sv
-
Apkalpošanas teritorija /pilsēta
Latvija, Rīga, Rīgas rajons, Salaspils, Ogre, Jūrmala.

Papildus pakalpojumi

Transportēšana uz morgu

Nodrošinām diennakts mirušā transportēšanu uz mūsu privāto morgu no mājām, kā arī no slimnīcām vai pansionātiem, kam av pašiem savu morgu. Izmantojam speciāli šim nolūkam paradzētu aprīkojumu

Dokumentu noformēšana

Gatavojoties mirušā izvadīšanai, vispirms nepieciešams sakārtot dokumentus atbilstoši Latvijas normatīvajam regulējumam. Mūsu komanda sniegs profesionālu palīdzību dokumentu noformēšanā, piedāvājot vairākus pakalpojumus. Lai pareizi sakārtotu visus nepieciešamos dokumentus, svarīga ir secība, kādā tas tiek darīts. Aiztaupot Jums rūpes un laiku par nepieciešamo formalitāšu kārtošanu, mēs to izdarīsim Jūsu vietā. Sniedzam arī konsultācijas, kas palīdzēs ieviest skaidrību dokumentu sakārtošanā.

Bēru ceremonija

Bēru ceremonija. Nodrošinām bēru ceremoniju organizēšanu atbilstoši ģimenes tradīcijām un reliģiskajai piederībai. Bēru ceremonija ir dažādu pasākumu kopums, ko spēj paveikt gan mūsu komanda, gan, piesaistot zināmus un uzticamus sadarbības partnerus. Visi ar bēru ceremoniju saistītie organizatoriskie jautājumi pilnībā būs mūsu pārziņā, kas iespējami atvieglos Jūsu rūpes bēru ceremonijas norises dienā.

Galerijas pārskats

Raksti

“Zārka ēnā”- jeb no bērna kājas apbedīšanāFeb 01, 2024

Pamatinformācija

Nosaukums
SIA "LATONA LTD"
Juridiskais statuss
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
PVN maksātāja Nr.
LV40103049744
Reģistrēts LUR
Komercreģistrs 14.10.2004
Reģistrācijas Nr.
Nr. C45527. 14.10.2004
Darbības veids
Apbedīšana un ar to saistītā darbība (96.03, versija 2.0) (Avots: CSP, GP2015, ZO.LV)
Pakalpojumi, preces un atslēgvārdi
Skatīt vairāk
Uzņēmuma statuss
Ir aktīvs