Liepāja

Apbedīšanas pakalpojumi

Atrastie uzņēmumi: 3

 
Rainar SIA, Ainara Spirģa apbedīšanas birojs Logo
Teritorija: Liepāja, Grobiņa, Durbe, Pāvilosta, Jūrkalne, Aizpute, Alsunga, Priekule, Nīca.
## Apbedīšanas birojs "Rainar" sniedz palīdzību un atbalsu apbedīšanas pakalpojumos Liepājā, Kurzemes reģionā un citās Latvijas pilsētās * Nelaiķa ...
,
24 h
MS Apbedīšana un Kremācija Logo
Teritorija: Rīga, Jūrmala, Jēkabpils, Liepāja, Ventspils, Ogre, Kuldīga, Jelgava, Sigulda, Ainaži, Aizkalne, Aizkraukle, Ādaži, Baloži, Cēsis, Dagda, Dobele, Engure, Ērgļi, Gulbene, Iecava, Rēzeknes novads, Līvāni, Limbaži, Bauska, Daugavpils, Rēzekne, Saulkrasti, Talsi, Ludza, Salacgrīva, Mārupes novads.
### Memorial Services palīdzības dienests rutuālos pakalpojumos Latvija. Mūsu komanda sniegs Jums palīdzību apbedīšanas pakalpojumos: * Mirušā...
24 h
Liepājas apbedīšanas birojs SIA Logo
Teritorija: Liepāja, Vaiņode, Aizpute, Grobiņa, Saldus, Liepājas rajons, Dienvidkurzemes novads.
## SIA ''Liepājas apbedīšanas birojs'' **Apbedīšanas nozari pārstāvam kopš 2015. gada.**Visi mūsu darbinieki ir ar ilggadēju pieredzi, pirms tam st...
,
24 h
 

Portāls Memorial Services sniedz detalizētu informāciju par apbedīšanas pakalpojumu uzņēmumiem Latvijā. Portāla lietotājiem ir iespēja ērti un vienkārši iegūt svarīgāko kontaktinformāciju, salīdzināt piedāvājumus, lai izvēlētos sev atbilstošāko atkarībā no cenas, pakalpojuma veida vai atrašanās vietas. Saskaroties ar tik neizbēgamu, taču emocionāli sarūgtinošu brīdi kā tuvinieka zaudējums, cilvēkiem nereti rodas daudz jautājumu, uz kuriem atbildes atrodamas Memorial Services portālā: 

Kur griezties, ja miris tuvinieks? Cik izmaksā bēres? Kā saņemt kvlitatīvu apbedīšanas pakalpojumu? Kā organizēt bēru norisi? Kādi ir pirmie soļi, kas jādara, saskaroties ar tuvinieka zaudējumu? Pēc kādiem kritērijiem salīdzināt un izvēlēties apbedīšanas biroju, kas sniegs apbedīšanas pakalpojumus? Vai apbedīšanas birojs no Rīgas var sniegt kvalitatīvu pakalpojumu laukos? Kā rīkoties, ja mirušais jau nogādāts morgā? Kas ir galvenie kritēriji, pēc kuriem tiek piemērota pakalpojuma maksa? Cik izmaksā papildus pakalpojumi bērēs - muzikanti, transports? Kur griezties, lai saņemtu valsts vai pašvaldības pabalstu bērēm?

Ar šiem un citiem jautājumiem saistībā ar bērēm, kremāciju, varat griezties Memorial Services palīdzības līnijā 24/7 , t. +371 22055885 -  atbildēsim un atradīsim Jums piemērotāko apbedīšanas pakalpojumu jebkurā Latvijas pilsētā.

Portāls Memorial Services ir apkopojis lielāko daļu uzņēmumu visā Latvijā, kuri saistīti ar apbedīšanas un kapsētu apsaimniekošanas sfēru, tādējādi lietotājiem sniedz plašu un izsmeļošu informāciju, nodrošinot ar izvēles iespējām. Mēs saprotam, ka sēru brīdī cilvēkiem ir grūti saglabāt konstruktīvu domāšanu, mēs tādēļ esam līdzās kā uzticams draugs, kas sniegs palīdzīgu roku un palīdzēs atrisināt visus jautājumus saistītus ar bērēm, kremāciju un bēru organizēšanu visā Latvijā.

Apbedīšanas pakalpojumi ietver pilnu pakalpojumu klāstu, sākot ar mirušā nogādāšanu uz morgu, miršanas dokumentu noformēšanu, apbedīšanas vietas reģistrēšanu kapsētā, kapsētas vai krematorija pakalpojumus, bēru vai atvadu ceremonijas organizēšanu, apbedīšanas piederumu izvēli, muzikantu piesaisti, garīdznieka piesaisti un daudz ko citu. Mūsdienās lielākajā daļā gadījumu cilvēki izvēlas, lai viss šis pakalpojumu kopums tiktu organizēts vienkopus, vienā apbedīšanas birojā, apvienojot visus ar tuvinieka zaudējumu saistītos pakalpojumus - no nogādāšanas morgā līdz kapakmeņa uzstādīšanai, taču prakse rāda, ka šāda pakalpojumu apvienošana sadārdzina kopējās izmaksas - parasti mēs iesakām labāko apbedīšanas biroju konkrētajā lokācijā un kapavietas apsaimniekošanu pie cita pakalpojuma sniedzēja, atkarībā no pasūtītāja vēlmēm kapavietas kopšanā, labiekārtošanā vai kapu pieminekļu izgatavošanā.  Memorial Services portālā apkopotas gan firmas, kas nodrošina pilnu pakalpojumu klāstu, gan atsevišķo pakalpojumu sniedzēji - apbedīšanas biroji un kapu labiekārtošanas uzņēmumi visās Latvijas pilsētās.