Kapu svētki 2020

Kapu Svētku norises datums un laiks 2020. gadā kapsētās visā Latvijā

MemorialServices portāls, kā katru gadu, sniedz kompleksu informāciju par Kapu Svētku norises laikiem kapsētās visās Latvijas pilsētās un novados, vadoties no pašvaldību un baznīcu draudžu mājaslapās publiskotās informācijas.

Lūdzam iedzīvotājus būt iecietīgiem un saprotošiem - šogad pandēmijas Covid-19 ietekmē ne visi novadi rīko laicīgos Kapu Svētkus, tādēļ iespējama nepietiekama informācija par attiecīgo pašvaldību kapsētām, taču reliģiskās draudzes rīko Kapusvētkus arī šogad, kā arī iedzīvotājiem nav aizliegts apmeklēt senču atdusas vietas un rīkot ģimenes kopāsanākšanas un atceres brīžus.

MEKLĒT INFORMĀCIJU

Kapu Svētki joprojām ir tradīcija, kas tiek rūpīgi kopta Latvijā, par ko ir patiess gandarījums, jo, lai kā nebūtu ar ikdienas steigu, aizņemtību un attāluma grūtībām, apkopt un uzturēt kārtībā dzimtas un piederīgo kapus ir ne tikai kulturālas sabiedrības rādītājs -  pieminēt un godāt aizgājušās paaudzes, saprast, ka šajā zemē atdusas paaudzes, kas ir pamatā šodienas ģimenēm, dzimtai, personībām, kas ir Latvijā dzimuši, izauklēti un uzauguši - tā ir īpaša saikne ar Dzimteni, zemi, mājām, tautu, dzimtu un ģimeni. 

Kapu Svētki latviešiem tik tiešām ir dzimtas svētki, kur notiek daudzu radu un paaudžu tikšanās, kopīga senču pieminēšana, pateicība par viņu ieguldījumu dzimtas dzīvē un prieks par jaunāko paaudžu izaugsmi, kopāsanākšanas prieks - un tie ir svētki. Tiek saposti un uzkopti kapi, nolikti ziedi, iedegtas svecītes aizgājēju piemiņai. 

Lai ekonomētu savu laiku un resursus, uzticiet rūpes par kapu kopšanu un labiekārtošanu speciālajam dienestam, kas parūpēsies, lai Jūs saņemat palīdzību, iekārtojot kapavietu vai uzkopjot esošos apbedījumus. Sadarbībā ar meistariem, speciālistiem un akmeņkaļiem visā Latvijā, jūs saņemsiet drošu un kvalitatīvu pakalpojumu.

Kapu kopšana un labiekārtošana online no jebkuras pilsētas vai valsts.

Kā pasūtīt pakalpojumu atālināti un saņemt mūsdienīgu servisu, netērējot savu laiku un resursus

Kapu kopšana 2020

Memorial Services ir mūsdienīgs pakalpojumu sniegšanas portāls, visā, kas saistīts gan ar kapu kopšanas un labiekārtošanas pakalpojumiem, gan ar nepieciešamo preču sortimentu, lai izvēlētos vajadzīgo kapavietas iekārtošanai vai kapakmens izgatavošanai. 

MemorialServices piedāvā parūpēties par kapu sakopšanu gadījumā, ja radinieki dzīvo attālu, citā pilsētā, vai arī, bieži vien, ārzemēs. Aizvien biežāk kapu kopšanas pakalpojumu kā tādu, izvēlas ikdienas steigā aizņemtā jaunākā paaudze, lai tad, kad vēlēsies apmeklēt mirušos tuviniekus, kapi būtu jau uzkopti.

Pieteikuma forma

Aizpildiet pakalpojuma pieteikuma formu vai sazinieties ar mums - kapu uzkopšanai un labiekārtošanai. 

+371 22 055 885 +371 23 99 39 77

Posted in Jaunumi on 25 jūlijs 2020

Akmens Kleisti SIA
Rīga, Mālu iela 21
Kapu pieminekļu izgatavošana
Apbedīšanas birojs Rekviem Domine
Latgales iela 138, Rīga
Apbedīšanas pakalpojumi
FLAMMAX Animal Ritual Service SIA
Rīga, Kooperatīva iela 17
Krematorija - kremācijas pakalpojumi