Portāls Memorial Services - Pasaules Apbedītāju Asociācijas FIAT-IFTA sastāvā

Portāls Memorial Services - Pasaules Apbedītāju Asociācijas FIAT-IFTA sastāvāKanāls Memorial Services Latvijā no jaunā 2018.gada ir uzņemts kā asociētais biedrs pasaules līmeņa starptautiskā organizācijā FIAT-IFTA, kas nodarbojas ar apbedīšanas, repatriācijas, kremācijas, kapsētu uzturēšanas, kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanas jautājumiem visā pasaulē, palīdzot uzturēt augstus morālos un ētikas standartus civilizētā sabiedrībā un rūpējoties par augstu cilvēku apkalpošanas kultūru, nacionālo vai reliģisko uzskatu neaizskaramību un tradīciju ievērošanu šajā nozarē. 

Portāls Memorial Services ir vienīgais kanāls Latvijā, kur vienuviet ir apkopoti visi ar šo nozari saistītie pakalpojumi - sākot no apbedīšanas birojiem, morgiem, kapsētām un baznīcām, beidzot ar kapu pieminekļu izgatavotājiem, juridiskajiem birojiem, sociālajiem dienestiem, psihologiem vai transporta pakalpojumu sniedzējiem - visi pakalpojumu veidi atrodami pēc tuvākās atrašanās vietas, katram objektam ir iespēja uzstādīt navigāciju - kā nokļūt no jebkuras atrašanās vietas. Portālā ir atrodams vienots specializēto preču katalogs ar tiešsaistes kontaktiem ar piegādātāju - daudzas preces, piemēram, sēru vainagus bērēm var pasūtīt ar tiešu piegādi jebkurā Latvijas vietā. 

Portāls Memorial Services ir ļoti moderna un mūsdienīga platforma, ko ir ērti un praktiski lietot arī mobilajās ierīcēs  - mēs cenšamies spert visus nepieciešamos soļus, lai, apmeklējot šo vietni - ģimenes vai atsevišķas personas saņemtu pēc iespējas pilnvērtīgāku palīdzību tādā grūtā brīdī kā tuvinieka zaudējums. Mēs rūpējamies, lai palīdzību saņemtu ikviens, kam tā nepieciešama, saskaroties ar tādu dzīves notikumu. 

Pievienojoties pasaules līmeņa asociācijai FIAT-IFTA , mēs, portāls Memorial Services, esam ieguvuši atbalstu visā pasaulē saistībā ar tādiem jautājumiem kā repatriācijas jautājumu risināšana - šis ir drošs garants tam, ka personas, kas griezušās mūsu kanālā pēc šī pakalpojuma, to arī saņems saskaņā ar starptautiskajiem standartiem, kas noteikti spēs ietaupīt gan laika gan materiālos, gan emocionālos resursus ģimenei, kas zaudējusi tuvinieku ārzemēs. 

Viena no portāla Memoral Services tēmām ir ievērojamu memoriālo un sakrālo objektu atainošana digitālajā vidē, kas ir viena no FIAT-IFTA atbalstītajām tēmām visā pasaulē, kas cieši ir saistīta ar pasaules kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu, sākot ar katras valsts nacionālo kultūrvēsturisko vērtību uzturēšanu un saglabāšanu. 

Mēs vēlamies palīdzēt tiem, kam tas nepieciešams - un ceram, ka atradīsiet mūsu kanālā visu nepieciešamo šajā nozarē. Mēs regulāri publicējam jaunāko informāciju arī sociālajos tīkos - apmeklējiet mūsu Facebook lapu MemorialServices Latvija


Posted in Jaunumi, Raksti on 25 janvāris 2018

Memorial Services informācijas un tehniskā atbalsta dienests, 24h/7
Mālu 28, Rīga
Kapsētas
Aivars-K SIA
Cēsis, Saulrītu 13
Stone Group, Granīta materiālu vairumtirdzniecība
Valdlauči, Meistaru 5a
Kapu labiekārtošanas pakalpojumi
Stone Decor SIA
Cēsis , Gaujas iela 68